2022 İslami Kına Gecesi | İslami Kına Organizasyonu |%20 İndirim Fırsatı

İslami Kına Gecesi

İslami Kına Gecesi Organizasyonu

%25 e Varan İndirimli Fiyatlarla İslami Kına Organizasyonu İçin Bize Ulaşınız.

İslami usullere uygun organizasyon hizmeti veren firmalar, kına gecesi, nişan, düğün ve sünnet gibi organizasyonları üstlenmektedir. Geleneklerine ve adetlerine bağlı bir toplum olarak eğlenirken de bu bilinçle hareket etmek isteyen çiftler, İslami kına gecesi organizasyonu düzenlemeyi tercih ediyorlar. Bu tür organizasyonlar sıkıcı olarak nitelendirilse de günümüzde programlarımıza eklediğimiz gösteri ve merasimlerle kadın kadına eğlenceli bir etkinliğe imza atıyoruz. Bayan İlahi Grubu firması olarak, kına türküleri, ilahiler, semazen gösterileri ve daha önce şahit olmadığınız tarzda eğlenceli atışmalarla sizlere unutamayacağınız bir gece hazırlıyoruz. İstanbul’da bulunan firmamız, şehir dışına da çeşitli organizasyon hizmetleri sağlamaktadır.

2022 Yılında da İslami Kına Gecesi Organizasyonlarına Devam Ediyoruz.

İslami Kına Gecesi Organizasyonu Kapsamında Sizlere Bayan İlahi Grubu ile Hizmet Sunmaktayız.


İslami Kına Gecesi Organizasyonu Program İçeriği

Kına geceleri için Bayan İlahi Grubu olarak mekan süslemesinden, ekipman teminine; bayan servis elemanlarından tasavvuf müziği sanatçılarına ve semazenlere kadar İslami unsurların ön planda olduğu bir organizasyon hizmeti veriyoruz. Planlamadan, organizasyonun yürütülmesi ve uygulanması bayanlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Geniş hizmet ağımızla Türkiye’de sayılı merkezlerden hizmet alabileceğiniz bayan semazenlerimiz, bayan tasavvuf sanatçılarımız eşliğinde sema gösterileri sunmaktadır. Ney, keman, kanun, ud ve bendir gibi sazlarla bayan tasavvuf grubumuz sahne almaktadır. Bayan ilahi grubu, müzisyen grubu ve fotoğrafçılarımız özel gününüzde sizlere en kaliteli ve profesyonel hizmet sunacaktır.

İstanbul'da En Ekonomik İslami Kına Gecesi 2500 TL'den Başlıyor

İslami kına gecesi organizasyonu program içeriğinde fon eşliğinde sunum, def eşliğinde ilahiler, evliliğin faziletini anlatan kısa konuşma, Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve meali, gül merasimi, sunum ve kına merasimi gibi bölümler yer almaktadır. Bindallı kıyafetleriyle gelinin arkadaşları kına tepsisi, tef ve mumlar ile geleneksel kına merasimini düzenler. Dualarla kapanış konuşması gerçekleştirilir. Firmamız kına tacı, gelin duvağı ve eldivenleri, el mumları ve gülleri, arkadaş bindallısı, kına tepsisi, volkan ve konfeti gibi malzemeleri içeriğe dahil etmektedir. Bayan semazen gösterisi, bayan ilahi grubu ve tasavvuf müziği sanatçısı sağladığımız diğer organizasyon hizmetlerimizdir. 

Türkiye'nin en iyi ve kapsamlı  İslami kına gecesi organizasyonu firmamız tarafından sizlere organize ediliyor. Her anlamda %100 müşteri memnuniyeti sunuyoruz.

 

İslami Kına Gecesi Organizasyonu Program Akışımız

Firmamız kına gecesinin düzenleneceği mekanda gelin yolu süsleme ve mekan süslemesi yapmaktadır. Organizasyon günü ekibimiz zamanında mekanda olarak, önceden provalarını gerçekleştirir. Kapıda lokum ve gül ile misafirleriniz karşılanır. İslami kına gecesi organizasyonu program akışımız; Kur’an-ı Kerim Aşr-ı Şerif okunarak başlar. Günün anlam ve önemini anlatan kısa bir sohbet yapılır. İlahi grubumuz sahne alır ve ardından semazen gösterileri gerçekleştirilir. 

Bugüne kadar yapmış olduğumuz kaliteli işler sayesinde bir çok ailenin duasını almış olmanın memnuniyeti ile kalitemizi artırarak 14 yıldır sizlere en güzeli sunuyoruz.Kuranlı kına gecesi organizasyonları için sizlere tamamı bayan hocalarımızdan oluşan ekiplerimizle bayan ilahi grubu, bayan semazen ve bayan hocalarımızla İstanbul'da hizmet veriyoruz.

BAYAN İLAHİ GRUBU 

Geçmişten gelen örf ve adetlerimizin ne yazık ki bugün çoğunu unutmuş durumdayız ve gelenek göreneklerimizi bir kalemde siler hale gelmişiz.


 
Ancak bu durumun da istisnaları var ve bu istisnalara örnek olacak aileler de vardır. Örnek verilecek olursa eskiden düğünlerde kızlar çok az oynarlarmış eğer oynanacak bir düğün olacaksa da kadınlar ve erkeklerin olduğu yerler ayrı olarak ayarlanırmış. Ama günümüzde bazı Müslüman aileler çağa ayak uydurmak adına bunları pek de önemsememektedirler. 

İstanbul Bayan İlahi Grubu Kiralama Hizmetleri

Böylelikle bu değerlere sahip çıkacak ailelerin sayısı da gittikçe azalmaktadır. Ne var ki bazı Müslüman ailelerde bu değerlerini koruyup, kendi isteklerine göre bir İslami kına gecesi, dini düğün vs. gibi şeyler istemektedirler ancak bu hizmetleri sunacak olan organizasyon şirketlerinin azlığı da ve yetersiz oluşu da ailelere kötü bir yansıma olarak geri dönmektedir.

İSLAMİ KINA GECESİ ORGANİZASYONU FİYATLARI
Aileler ekibimizi araştırdıklarında tüm isteklerine burada yer olduğunu görecekler ve İslami kına gecesi konseptini gönül rahatlığıyla uygulayabileceklerdir. 

Ekonomik Fiyatlarla İstanbul'da İslami Kına Yapmak İsterseniz Bize Ulaşınız.


İSLAMİ KINA ORGANİZASYONU İÇİN BİZE ULAŞINIZ..


islami kına organizasyonu

İslami Kına Gecesi Program akışı


1- Kına gecesi için saatler öncesinden biz islami kına gecesinin yapılacağı mekana geliyor ve gerekli düzenlemeleri yapıyoruz.

2- Kına gecesi için yanımızda getirmiş olduğumuz özel kaz tüylerinden yapılmış olan Gelin yolu düzeneğimizi kuruyoruz.

3- İslami kına gecesi için mekan da kına gecesine özel süslemelerimizi (kırmızı) ağırlıklı bir süsleme yapıyoruz.

4- Gelin hanımın ve yanında iki tane en yakın arkadaşının  kına gecesi boyunca oturacağı Kına Tahtının yerini özel süslemelerini yapıyoruz.

5-Süslemelerimiz bittikten sonra ses sistemini kuruyoruz, bizler provalar için sahnemizi alıyor ve misafirleriniz gelmeden provalarımızı tamamlıyoruz.

6- Misafirlerinizin tamamının gelmesinin ardından gelin hanımı sunucumuzun anonsları ile konfeti ve volkanlar eşliğinde özel tasarım olan gelin yolu içinden geçerek birlikte belirleyeceğimiz müzikler eşliğinde (ilahi) salona alıyoruz. Böylelikle islami kına gecesi başlamış oluyor.

İSLAMİ  KINA GECESİNDE  OKUNACAK İLAHİLERE VE PROGRAM AKIŞININ DETAYLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ  

" BURAYA TIKLAYINIZ "

İslami Kına Organizasyonu

Evlilik yolunda önemli bir aşama olan kına gecesi, çiftlerin yakınlarıyla birlikte eğlenebildikleri, bu mutlu günü paylaşabildikleri özel bir gündür. Sizlere kına organizasyonu hizmetimizle bu özel gününüzde profesyonel kadromuzla yardımcı oluyoruz. Gecenin başından sonuna kadar tüm organizasyonu yönetiyor ve taleplerinize göre İslami kına gecesi organizasyonu içeren tüm hizmetlerimizle davetlilerinize özel anlar yaşatıyoruz.

İslami Kına Gecesi Organizasyonu Fiyatları

Asır Organizasyon olarak sizin  ve davetlileriniz için kına organizasyonunun kusursuz geçmesi için bazı temel kriterlere yer veriyoruz. Kına gecesi organizasyon paketlerimiz birçok farklı seçeneğe sahiptir. Özel istekleriniz için sizlerin fikirlerine de ihtiyaç duyuyoruz. Sizleri memnun etmek, bu özel günü daha eğlenceli ve kusursuz hale getirebilmek adına deneyimli kadromuzla sizlerin yanındayız. İstanbul genelinde verdiğimiz hizmetimizde İslami kına organizasyon fiyatları için hemen bizimle iletişime geçerek detaylar öğrenebilirsiniz. Sizlere en uygun fiyatı sunacağımızdan şüpheniz olmasın.


Dini Kına Gecesi Organizasyonları

Dini değerleri ön planda tutarak, gerek sohbetlerimizle gerekse eşsiz ilahi grubumuzla manevi atmosferi siz ve değerli davetlilerinize sunuyoruz. İstanbul'da uygun fiyatlara kına gecesi organizasyonu hizmeti almak için bizlere sitemizde yer alan telefon numaralarımız aracılığı ile ulaşabileceğiniz gibi; fiyat teklifi alabilirsiniz. Dini kına gecesi organizasyonu için sektörün lider ismi olan Asır Organizasyon, birçok farklı paket içeriği ile her bütçeye ekonomik seçenekler sunmaktadır. Değer verdiğiniz bu özel organizasyon için profesyonelleri tercih etmeniz, sizin yararınıza olacaktır. Ekibimiz, organizasyon için gerekli salon içi tüm kriterleri özenle hazırlayacak, davetlerinizi güler yüzle karşılayarak eşsiz bir etkinliğe imza atmanızı sağlayacaktır.

Sohbetli Kına Gecesi Organizasyonları

Bazı çiftlerimiz, kına gecelerinde İslami kriterlere yer vermek istemekte ve bizde deneyimli kadromuzla, bu istekleri profesyonel şekilde karşılamaktayız. İlahi grubumuzun yanı sıra önemli konuların işlendiği sohbetli kına gecesi organizasyonu ile davetlilerin hem İslami konular hakkında bilgilendirildiği hem de manevi atmosferin aşılandığı bir organizasyona vesile oluyoruz. Siz de kına gecelerinizde sohbet ve ilahi gibi İslami etkinliklere yer vermek istiyorsanız, bizimle iletişime geçerek dilediğiniz paketler için talepte bulunabilirsiniz. Dilerseniz özel paketler oluşturabilir ya da ekonomik paket seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz.


Oyunsuz Kına Gecesi Organizasyonu

Asır Organizasyon olarak firmamız, her türlü kına gecesi organizasyonlarını A'dan Z'ye yönetmekte ve çiftleri davetlilerine mahcup etmemek için gerekli özveriyi sunmaktadır. Özellikle İslami düğün organizasyonlarında, çeşitli dini etkinlikleri ön plana çıkarmakta, bunun yanı sıra geleneklerimize de yer vermektedir. Oyunsuz kına gecesi organizasyonları, ilahi grubu ve sohbet etkinlikleri ile özel bir güne tanık olmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fiyatlarımız, İstanbul geneli için geçerlidir ve birçok farklı paket seçeneğimiz bulunmaktadır. Dilediğiniz zaman bize ulaşarak fiyat teklifi alabilir, rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

İslami Kına Gecesi Organizasyonları ile Manevi Bir Atmosfere Tanık Olun!

İslami kriterlere göre hazırladığımız kına gecesi etkinlikleri, son yıllarda en çok rağbet gören ve çiftlerimizin özellikle bizden talep ettiği etkinliklerin başında gelmektedir. Asır Organizasyon olarak İstanbul genelinde faaliyetlerini sürdüren organizasyon firmamız, davetlilerinize güler yüzlü hizmetin yanı sıra; İslami değerlerin ön planda tutulduğu bir seçenek sunmaktadır. Özellikle ilahi grubumuz, tasavvufi müziklerle davetlilerin ruhuna dokunmayı amaçlarken, güne özel sohbetlerle hem çiftlerimiz hem de misafirlerimiz için bilgilendirici içerikler sunmaktadır. Siz de böylesine anlamlı ve özel günde İslami kına organizasyon yönetimini emin ellere bırakmak için bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz.


Kur'an-ı Kerimli Kına Gecesi Organizasyonları

İslam hukukunun oluşturulmasında hadislerle birlikte dayanak alınan Kur'an-ı Kerim'e, kına gecesi organizasyonlarında yer verilebilmektedir. Sohbetler eşliğinde, manevi değerlerin ön planda tutulduğu bir etkinlik isteyen çiftlerimiz için değerli hocalarımızla birlikte sizlerin yanındayız. Asır Organizasyon olarak Kuranlı kına gecesi organizasyonu ile davetlilerini ağırlamak isteyenler için hizmet vermekteyiz. Paket fiyatlarımız bulunmaktadır ve dilerseniz mevcut paketlerde değişiklik talep edebilirsiniz. Fiyatlarımız her bütçeye uygun ekonomik seçeneklerle sunulmaktadır. Özel isteklerinizi de göz önünde bulundurarak sizlere özel fiyat sunabilmekteyiz. Asır Organizasyon farkıyla profesyonel bir kına gecesi etkinliği için web sitemizdeki iletişim bölümünü kullanarak bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bayanlar Arasında Kına Gecesi Organizasyonu

Güzel bir kına gecesi organizasyonu, hem davetlilerinize eğlenceli bir gün sunmak adına, hem de evlilik yolundaki son engeli başarılı bir şekilde aşmak adına önem arz etmektedir. Bizler bu zorlu süreçte sizlere profesyonel organizasyon hizmetimizle destek olmakta ve ekonomik fiyatlarla tüm süreci atlatmanızı sağlamaktayız. Müşterilerimizin taleplerini ön planda tutarak müşteri memnuniyetini ilke edinmekteyiz. Dilerseniz bu özel geceyi, yalnızca bayan misafirlerinizle birlikte geçirebilirsiniz. Bu şekilde bir talebiniz olduğunda yalnızca bayan çalışanlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Misafirlerin karşılanmasından, kına seremonisine ve kına tahtı hazırlıklarından dans etkinliklerine kadar tüm işlemler bayan ekibimiz tarafından gerçekleştirilebilmektedir. Bu sayede bayanların daha rahat hareket etmesi ve gönüllerince eğlenebilmesi amaçlanmaktadır. Siz de bayanlar arası kına gecesi organizasyonumuzda yer almak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.


Dini İslami Kına Gecesi Organizasyonu Verdiğimiz Hizmetler

Manevi atmosferde bir kına gecesi etkinliği ile evlilik öncesinde bu özel günde misafirlerini ağırlamak isteyen çiftlerimiz için bazı özel hizmetlerimiz bulunmaktadır. Profesyonel ilahi grubumuzla davetlilerin gönüllerine dokunmayı amaçlayan Asır Organizasyon, dini sohbetler ve Kur'an-ı Kerim tilaveti ile eşsiz sohbetlere yer vermektedir. Dini İslami kına gecesi organizasyonu verdiğimiz hizmetler ve paket seçeneklerimiz için web sitemizdeki telefon numaralarını kullanarak detayları öğrenebilirsiniz. Çiftlerimizin istek ve önerilerini dikkate alan ekibimiz, taleplerinize göre farklı etkinliklere de yer verebilmektedir. Örneğin Kur'an-ı Kerim tilavetine daha fazla yer verebilir veya semazen gösterisi ile eşsiz bir organizasyona dahil olabilirsiniz. Tüm bunları öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçin.

Kına Gecesinde Bayan İlahi Grubu

Kına gecesini yalnızca bayanlar arasında geçirmek isteyen çiftlerimiz için özel hizmet paketlerimiz yer almaktadır. Bu paketleri tercih edenlerin kına gecesi etkinliklerinde tüm çalışanlarımız bayan olacaktır. Dolayısıyla davetliler daha rahat hareket edebilecekler ve bayan  bayana diledikleri gibi gönüllerince eğlenebileceklerdir. Yalnızca bayanlar arasında gerçekleştirilebilecek organizasyonlarda ilahi grubumuz da bayanlardan oluşmaktadır. Sesleri ile davetlilerinizin gönüllerine dokunacak olan ilahi grubumuz, Türkiye'nin dört bir yerinde adından bahsettirmektedir. Siz de yalnızca bayanların bulunacağı kına gecesi organizasyonlarınız için Asır Organizasyon olarak bizleri tercih edebilirsiniz. Bayan ilahi grubu kiralama hizmetimiz, kına gecesi paket fiyatlarına dahil olmaktadır. Ücretler ve paket detayları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


İstanbul Kına Gecesi Organizasyon Firması

İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinde, profesyonel kadrosu ve özverili çalışmaları ile nam salan Asır Organizasyon; kına gecesi organizasyonlarında başarılı çalışmalara imza atmaktadır. İslami kına gecesi organizasyonları, Kur'an-ı Kerimli kına gecesi organizasyonları, ilahi grubu içeren kına gecesi organizasyonları, yemekli kına gecesi organizasyonları, semazen gösterili kına gecesi organizasyonları, bayanlar arasında kına gecesi organizasyonları, sohbetli kına gecesi organizasyonları gibi çeşitli organizasyonlar için hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. İstanbul genelinde yürüttüğümüz kına gecesi organizasyonlarında ekonomik fiyatlarla birlikte, güler yüzlü hizmet anlayışını prensip edinmekteyiz. Siz de evliliğe bir adım kala, bu özel günde profesyonel bir organizasyon firmasından destek almak isterseniz, web sitemizdeki telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

 


Bayan tasavvuf grubu  |  Bayan kına ekibi  |  Bayan ilahi grubumuz  |  Kına Tahtı  |  Bayan kameraman  |  Bayan semazen  |  Kına Gecesi Hazırlıkları  |  Sünnet Düğünü  |  Sünnet Düğünü Mevlidi  |  Düğün  |  Kına Organizasyonu  |  Çocuk Mevlüdü  |  Kutlu Doğum Haftası Etkinliği  |  Yemekli Cemiyetlere Canlı Müzik  |  Fotoğraf - Video Çekimi  |  İstanbul Bayan İlahi Grubu  |  Asır Bayan İlahi Grubu  |  İslami Düğün Organizasyonu  |  Bayan İlahi Gurubu  |  İslami Nişan Organizasyonu  |  İslami Kına Organizasyonu  |  Tasavvuf Grubu  |  Mehter Takımı Kiralama  |  Bayan İlahi Ekibi  |  Bayan İlahi Grubu Kiralama  |  islami Kına  |  

Copyright 2015 www.bayanilahigrubu.com Tüm hakları saklıdır.


Aktif Ziyaretçi 1 Dün   84 Bugün 95 Toplam Tekil 354124