İSLAMİ KINA ORGANİZASYONU | BAYAN İLAHİ GRUBU | İSTANBUL BAYAN İLAHİ EKİBİ | BAYANLAR ARASI KINA ORGANİZASYONU |

Kına Gecesi Organizasyonu

iSLAMİ KINA ORGANİZASYONLARI

Muhteşem Kına Organizasyonları sizlerle buluşmaya devam ediyor. Tamamı bayanlardan oluşan ve özellikle İslami Kına gecesi,Düğün,Nişan,Sünnet ve Bebek Mevlütleri için Bayan ilahi grubumuz sizlere en güzel organizasyonları sunmaya devam edecek. Usulüne uygun İslami kına organizasyonu düzenleyen Bayan İlahi Grubu firması olarak İslami düğün, bebek mevlidi ve İslami sünnet düğünü hizmetleri de veriyoruz. Kına gecelerinde bayan ilahi grubu, bayan tasavvuf sanatçısı ve bayan semazenlerimizle sahne alıyoruz. Müzisyen ekibimiz konservatuar mezunu, alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. İstediğiniz mekanı kına gecesine uygun süslüyor ve kına malzemelerini temin ediyoruz. İstanbul’da bürosu bulunan İslami kına organizasyonu firmamız, Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedir.

İslami Kına Organizasyonu Gösterileri

İslami organizasyonlarda yer verilen semazenler, kına gecesine özel olarak bayanlardan oluşmaktadır. Türkiye’de sayılı firmanın verdiği bayan semazen hizmetimizi, İslami kına organizasyonu, sünnet, belediye etkinlikleri ve düğün gibi etkinlikler için tercih edebiliyorsunuz. İslami kına organizasyonu gösterileriyle davetlilerinizin keyifli vakit geçirmesini amaçlayan firmamız, rengarenk sema tennureleri ile bayan semazen gösterileri, tasavvuf grubu musikisi ve deflerle ilahi seslendirmesi gibi hizmetler sunmaktadır. 

    Kına tahtı kiralama    Dini sohbetli kına gecesi   islami kına organizasyonu 
Unutulmaz akıllarda kalır bir kına gecesi organizasyonu için bize ulaşınız..Türkiye'de bir ilk gerçekleştiren ekibimiz islami kına gecesi organizasyonu kapsamında sizlere bir çok hizmet sunmaktadır.

Biz islami kına gecesi organizasyonu için en güzeli sizlere sunuyoruz. Tüm ekip ve ekipmanlarımız ile sizlerin hizmetindeyiz..

İslami Kına Gecesi Organizasyonu Program Örnek akışı size aşağıda sunulmuştur...

GELİN YOLU (Kaz Tüylerinden Oluşan Özel Aparat)

Gelin yolu ile gelinimiz konfeti ve volkan eşliğinde tarafımızdan hazırlanan özel müzik ile çıkar. Gelin tahtına alkışlarla oturur. ( Kına Tahtı ekstra hizmetlerimiz kapsamındadır)

KINA GECESİ ORGANİZASYONU 

Gelin ve damat salona girerken konfeti ve volkan gösterisi yapılmaktadır. Açılış konuşması, böyle meclislerde bulunmanın faziletleri ile evlilikle ilgili kısa ve hoş bir sunumun ardından ilahiler okunur, gül merasimine geçilir. Gül merasimi İslami kına organizasyonları gösterilerimizin en beğenilen bölümlerinden biridir. Bu bölümde sohbet havasında ve Efendimizin sözlerinden esinlenerek annenin kızına 7 adet gül vermesi işlenir. Son gösteri bölümü olan kına töreninde, gelinin arkadaşlarına bindallı verilir. Kına türküleri eşliğinde el mumları ve kına tepsisi ile davetliler kına törenine katılır. Helallik alındıktan sonra ilahiler okunur ve dua edilerek gösteri sona erdirilir.

kına gecesi gelin yolu   kına tahtı fiyatları 

SUNUM (Fon Eşliğinde)

Merhaba sunumu ile Gelin ve Damat isimleri söylenerek misafirlere düğün sahibi adına Hoş Geldiniz denir. İslami kına gecesi başlamış olur.

İLAHİLER (Def Eşliğinde)
Muhammedin düğünü, 
Allah mübarek etsin düğün ilahileri ile başlangıç yapılır.

SUNUM 
Efendimizin hadisi şeriflerinden oluşan Kur’an okumanın ve böyle meclislerde bulunmanın faziletini anlatan sözleri.

KINA TAHTI VE KINA MALZEMELER
    dini sohbetli kına organizasyon  dini kına organizasyonu   bayan ilahi grubu istanbul  

MAKAMLI KUR’AN TİLAVETİ VE MEALİ

SUNUM

Evlilik ile ilgili ayet ve hadisi şerifler ile dini kına gecesi devam eder.

İLAHİLER

Herkesin eşlik ettiği hareketli Tasavvuf musikilerinden oluşan potpori.
Seyreyle Güzel
Bilmem nedeyim
Erler demine konser havasında hep beraber misafirlerle ilahiler söylenir.


GÜL MERASİMİ

10 adet gül Anne ve Gelin kızımız ortada tüm gözler onlarda karşılıklı dururlar. Efendimizin sözlerinden hareketle anne her nasihatinde kızına bir gül verir. Bu bir sohbet mahiyetindedir. Ardından gelin (kızı) annesinin elini öper. Duygusal ama önemli hatıra olabilecek güzel anlar yaşanır.
islami kına gecesi organizasyonu  islami kına gecesi

İslami Kına Gecesi Organizasyonu

Gösteriler, ilahi grubu ve tasavvuf musikisi gibi özel etkinliklere yer vererek gerçekleştirdiğimiz İslami kına gecesi organizasyonu için firmamız 18 yıldır İslami organizasyonlar konusunda hizmet vermektedir. Profesyonel müzisyen ve ekip arkadaşlarıyla memnun kalacağınız bir organizasyon için Bayan İlahi Grubu firmamızı tercih etmek istediğinizde, iletişim numaralarımızı kullanabilirsiniz. Firmamız İslami kına organizasyonu için bulunduğunuz şehre ve ekip sayısına göre fiyat bilgisi verecektir. Özellikle yaz aylarında kına gecesinden birkaç ay önce rezervasyon yaptırmanız önemlidir.  

Sıkıcı insanların dinlemediği sohbetler yerine bu merasimimiz dikkat toplar ve gönüllere işler efendimizin evlilik ile ilgili değerli sözleri insanların kalplerine nakşolunur.Güzellikler ile dolu bir islami kına gecesi organizasyonu sizlere sunmaktayız.

SUNUM

Natı şerif (fon eşliğinde)
Efendimiz ile ilgili solo bir ilahi
Sevdim seni mabuduma
Kısa bir ağıt(Efendimizle ilgili)
Tale al bedru

KINA BÖLÜMÜ

Hazırlık başlar taht ortada yerini bulur. Gelin , ekip ve arkadaşları fesli bindallılarımızı giyer kına türküleri, el mumları, kına tepsimiz, konfeti ve volkan eşliğinde gelinimiz çıkartılır. Anne çağrılır, hakkını helal ediyor musun diye 3 kere sorulur. Dua ve dileklerle kız annesine sarılır. Ve gönülleri yakan anne ilahisi okunur. Bu esnada kına yakılır adet üzere kayınvalide çağrılır, gelinin eline çeyrek koyar Teşekkür eder ve uğurlarız. 

İSLAMİ KINA ORGANİZASYON BAYAN İLAHİ GRUBU

dini kına gecesi ekibibayan ilahi grubu-bayan tasavvuf  ekibibayan kına ekibi 

Bindallı giyen arkadaşlar geleneksel adet ve törelerimize uygun şekilde gelinimizin etrafında dönerler. Vazgeçilmez türkümüz yıllar geçse de hala anneleri ağlatan yüksek yüksek tepelere eşliğinde dönerler. 

dini kına gecesi ilahi grubu bayan ekibi  islami kına gecesi ilahili


DUALAR     (Evlilik ile ilgili)

KAPANIŞ KONUŞMASI

Niyetimiz her düğünü ayrı bir ruhla, ayrı bir heyecanla hayatlarında paylaştığımız en güzel ve önemli günleri olduğunun farkına vararak gönülden hizmet etmektir.
Memnuniyetlerini alarak hakkını vererek içten bu güzel günü daha güzel hale getirmektir. Düğün sahibinin memnuniyeti bizleri de memnun ediyor ve bu şuurla uzun yıllardır profesyonel islami kına gecesi organizasyonlarına imza atmaya gayret ediyoruz.

Bayan ilahi grubu ve islami kına gecesi organizasyonu fiyatları hakkında bizden bilgi alınız. Fiiyatlarımız ekip sayısı ve gidilecek mesafeye göre değişiklik göstermekte olup tüm Türkiye'de hizmetinizdeyiz.

Asır Bayan İlahi Grubu

ÖNEMLİ UYARI:Programımız sadece bayanlara özeldir. İslami kına gecesinde salon içerisinde, müdüriyette veya kapı önünde erkeklerin olmaması önemle rica olunur..TEŞEKKÜR EDERİZ…..


İSLAM KINA ORGANİZASYON İÇERİK MALZEMELERİMİZ

1-  Özel Tasarım Kına Tahtı Cibinliği ve  Minderleri
2-  Özel Kaz Tüylerinden yapılmış Gelin Yolu 
3-  Özel Tasarım Gelin Hanımın Arkadaşlarının Bindallıları
4-  Kapıda Misafir Karşılama ( Lokum ve Gül Suyu )
5- Tamamen özel tasarım Kına Tepsisi
6-  Kına Sepeti
7-  El Mumları
8-  El gülleri 
9-  Gelin Hanım Duvağı ve Eldivenleri
10- Kına Taçları
12- 4 Kişilik Defli İlahi Grubu
11-Bayan semazen (Semazen Gösterisi)
12-Bayan Palyaço
13-Gül Merasimi
14-Kahve Merasimi
15-Konfeti ve Volkanlar
16-Kına Organizasyon Planlama ve Yönetimi

EKSTRA HİZMETLER : Hint Kınacısı, Bayan Fotoğrafcı, Bayan Kameraman, Ses sistemi , Kına Mekanı Masa Sandalye ve Ortam Süslemesi..

NOT : Yaz aylarında çok sayıda islami kına gecesi programına  gitmemiz sebebi ile bize mümkün olduğu kadar erken sürede rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Organizasyonun yapılacağı mekanı tuttuktan hemen sonra tarih ve saatini bize yazdırıp bir miktar kapora vermeniz durumunda sorunsuz dillere destan bir program sizi bekliyor olacaktır. Biz işimizi ciddiye alıyor ve program öncesinde sizinle en ince ayrıntısına kadar programınızın içeriğini paylaşıyoruz. 

HIZLI İLETİŞİM İÇİN BİZE : 0506 101 11 11  YADA  0216 397 20 02 den ulaşınız.
Bayan tasavvuf grubu  |  Bayan kına ekibi  |  Bayan ilahi grubumuz  |  Kına Tahtı  |  Bayan kameraman  |  Bayan semazen  |  Kına Gecesi Hazırlıkları  |  Sünnet Düğünü  |  Sünnet Düğünü Mevlidi  |  Düğün  |  Kına Organizasyonu  |  Çocuk Mevlüdü  |  Kutlu Doğum Haftası Etkinliği  |  Yemekli Cemiyetlere Canlı Müzik  |  Fotoğraf - Video Çekimi  |  İstanbul Bayan İlahi Grubu  |  Asır Bayan İlahi Grubu  |  İslami Düğün Organizasyonu  |  Bayan İlahi Gurubu  |  İslami Nişan Organizasyonu  |  İslami Kına Organizasyonu  |  Tasavvuf Grubu  |  Mehter Takımı Kiralama  |  Bayan İlahi Ekibi  |  Bayan İlahi Grubu Kiralama  |  islami Kına  |  

Copyright 2015 www.bayanilahigrubu.com Tüm hakları saklıdır.


Aktif Ziyaretçi 1 Dün   149 Bugün 35 Toplam Tekil 351370